prva strana

Nedelja, 22. Septembar 2019.

Revija KOLUBARA - Jul 2006 > prilike

prijava | registracija

revija

stav

prilike

ljudi

prošlost

kalendar

revija +

arhiva

impresum

pretraga

Vukovci, jun 2006.

Redakcija Revije Kolubara

v
Svakoga juna „svode se računi” đačkog učinka posle okončanog školovanja osnovaca i srednjoškolaca. Oni najbolji, po tradiciji, zavređuju diplome „Vuk Karadžić”. To podrazumeva sve petice tokom školovanja ali i uspehe na školskim takmičenjima.

Redakcija Revije „Kolubara”, gotovo od prve godine izlaženja, nastoji da afirmiše najbolje među najboljima uzdajući se u to da su oni budućnost ove zemlje.

Poslednjih godina, doduše, iz raznoraznih razloga, našu podršku „Vukovcima” sveli smo na popis imena najboljih đaka u svim školama Kolubarskog okruga. Zbog kratkoće vremena, nemamo podatke o najboljim učenicima osnovnih škola u Rajkoviću i Jabučju.

VALJEVO
Prva osnovna škola: Aleksandra Arsenić, Filip Bobovac, Nikola Gošnjić, Jelena Jelisavčić, Nevena Lučić, Suzana Mijatović, Gorica Milovanović, Mina Milovanović, Sanja Obradović, Zorica Pantelić, Stefan Radović, Ena Ramić, Jelena Selaković, Jelena Tetiković.

OŠ Vladika Nikolaj Velimirović: Vuk Đukić, Ivan Radivojević, Milena Janković, Jelena Vignjević, Branko Nešić, Bojana Nikolić.

OŠ Andra Savčić: Jelena Obradović, Jovana Milošević, Sara Alragifi, Ana Aćimović, Velibor Jokić, Irena Nikolić, Andrijana Savić, Filip Tačić, Nataša Ćuk, Miloš Šerer, Sanja Lukić, Ognjen Letić, David Zeljković, Jovana Borozan, Jelena Branković, Miloš Mirković, Dušan Odalović, Stefan Stanić, Luka Drašković, Vanja Mrkić, Slađana Ranković, Jovana Stevanović.

OŠ Nada Purić: Ninoslava Vesić, Milijana Vitorović, Jelena Nikićević.

OŠ Sestre Ilić: Marija Terzić, Jelena Savković, Aleksandra Vilotić, Rastko Arsenić, Dragana Rakić, Nikola Selaković.

OŠ Milovan Glišić: Tijana Jakovljević, Marija Novaković, Novica Paramentić, Vesna Paramentić, Jelena Rakić, Milica Nikolić, Aleksandra Tomić, Ksenija Aleksić, Nikola Milutinović, Uroš Avramović, Aleksandra Janković, Ognjen Nikolić, Aleksandra Simić.

OŠ Desanka Maksimović: Nevena Antić, Nevena Štrbac, Jelena Vasiljević, Marija Nikolić.

OŠ Stevan Filipović (Divci): Jelena Štulić.

OŠ Sveti Sava (Popučke): Borivoj Stanković.

OŠ Zdravko Jovanović (Poćuta):
Slađana Jeremić.

OŠ Prota Mateja Nenadović (Brankovina): Nataša Panić.

OŠ Ilija Birčanin (Stave): Danijela Vasić.

OŠ Dragoljub Ilić (Dračić): Nemanja Jevtić.

Valjevska gimnazija: Marija Janković, Dajana Danilović, Bogdan Marković.

Tehnička škola: Marija Đurić, Marina Mijatović, Ivan Štulić.

Ekonomska škola: Marijana Pantelić.

Muzička škola Živorad Grbić: Marija Milovanović.

MIONICA

OŠ Milan Rakić: Nikola Ilić, Kristina Čubrović, Jelisaveta Petrović, Nevena Ješić, Jovana Tadić, Jelena Vitezović, Tanja Živanović, Sanja Latinčić, Marina Grbić, Dragana Milošević, Katarina Urošević, Marija Čolić, Aleksandar Žujović.

LJIG

Srednja škola „Hiljadu trista kaplara”: Strahinja Jovanović.

OŠ Sava Kerković:
Dunja Jovanović, Milan Perić, Neda Radovanović, Jasmina Alempijević, Nina Sandić, Nataša Radojičić, Jovana Radisavljević, Marijana Vidaković.

OŠ Sestre Pavlović (Belanovica):
Jelena Gavrilović, Dušan Stojanović, Marko Lomić, Ana Mirić, Nemanja Jaćimović, Milka Tucić.

UB

OŠ Milan Munjas:
Ružica Blizanjac, Dušica Veselinović, Dragan Milošević, Stefan Milošević, Dijana Mlađenović, Nevena Rakić, Vukašin Kovačević, Dunja Mitrović, Kruna Petrić, Uroš Petrović, Nedeljka Borojević, Nemanja Ilić, Dušica Ilić, Robert Ljubičić, Nebojša Marković, Ivana Simić, Bojan Obradović, Ana Ilić, Biljana Mirković, Aleksandar Sitarica.

OŠ Rajko Mihailović (Banjani): Marijana Damnjanović, Stefan Janković, Tamara Rajković, Miloš Simić.

OŠ Sveti Sava (Pambukovica):
Danijela Milovanović, Ana Radojčić.

OŠ Dušan Danilović (Radljevo):
Gorica Filipović, Ljiljana Lazarić.

Gimnazija Branislav Petronijević: Biljana Ivanović.

Tehnička škola: Nikola Jovanović.

LAJKOVAC

OŠ Mile Dubljević:
Nikola Obradović, Marijana Grujičić, Marijana Tasić, Aleksandra Ćirković, Olivera Grčić, Zorana Pavlović, Ilija Barić, Nemanja Vujičić.

OSEČINA

OŠ Braća Nedići: Jelena Damnjanović, Katarina Krsmanović, Marija Ž. Marković, Jelena Nikolić, Đorđe Pavlović, Marko Samoilović, Katarina Bošković, Marija Živanović, Miloš Živanović, Marija V. Marković, Marina Pavlović, Đorđe D. Petrović, Nebojša Arsenović, Marijana Matić, Marija Milovanović.